Mini Point - Kurtköy Konut Projesi Satılık Daireler

Minipoint Foto GaleriMini Point'te Neler Var ?
Anadolum İnşaat, Mini Point Kurtköy konut projesi ile site içerisinde, havuzlu, teras seçenekli satılık daireleri beğeninize sunuyor : Anadolum Mini Point. Mini Point, Viaport'a 4, Sabiha Gökçen havalimanına 3,5, Tem'e 4 km uzaklıkta.
132 Adet daireden oluşan bu butik proje bölgenin en avantajlı fiyatlara sahip minipoint lokasyontek yeni projesidir. 5300 m2' lik bir arazi alanına sahip olan Mini Point U şeklindeki oturum planı sayesinde dairelerin tamamı peyjaz alanı ve havuzu görecek şekilde planlandı.
Mini Point; 1+0, 1+0 teras, 1+1, 1+1 teras, 2+1 ve teraslı tipleri olmak üzere farklı daire seçenekleri ile kolay ödenebilir olması yönüyle her bütçeye hitap eden bir projedir.
Projede bulunan 132 adet dairede brüt, 1+0' ler 45m²,1+0 teraslar 60 m², 1+1 daireler 67m², 1+1 teraslar 82m², 2+1 daireler 90m², 2+1 teraslar 105m² büyüklüklerde katlara dağıtılmıştır.
Pendik'te Kurtköy'ün son dönemdeki yükselişi ile konumun sağladığı avantaj sayesinde Mini Point'i tercih eden yatırımcıların isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır. Kurtköy'de satılık daire arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak şekilde tasarlanan Mini Point Kurtköy Konut Projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen arayın.
Mini Point projesi dışardan bakıldığında en önemli özelliği farklı büyüklüklerde teraslar içermesidir. Projede, yüzme havuzu, basketbol projeye değer katan sosyal alanlar arasında yer alıyor. Sitede , fitness center daire sahiplerine sunuluyor. Mini Point açık otopark imkânıyla daire sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.